KONTAKTA OSS

Vi finns på plats

Välkommen att kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor! Skriv några rader till oss i formuläret eller slå oss en signal. 

Kalkyl / offertförfrågan

E-faktura (EDI) – Fakturaportalen via Lexmark
GLN: 7365568741486

Övrig information

Plusgiro 269761-3
BG: 162-5656
Org nr. 556874-1481

Kalkyl & Offerter

Stefan Fredberg

Stefan Fredberg

Mark & Anläggning

Kalkyl- & Inköpsansvarig för bolaget.

Mail: stefan.fredberg@sten-vag.se
Mobil: +4670-796 36 81

Peter Bergman

Mark & Anläggning

Kalkyl och projekthantering.

Mail: peter.bergman@sten-vag.se
Mobil: +4670-552 97 14

Jimmy Aldenfalk

Jimmy Aldenfalk

Stängsel

Anbud- och projektchef för stängsel.

Mail: jimmy.aldenfalk@sten-vag.se
Mobil: +4670-328 37 99

Erik Edlund

Erik Edlund

Mark & Anläggning

Kalkyl & uppföljning.

Mail: erik.edlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-234 79 22

Rikard Edhlund

Rikard edhlund

Bevattning

Kalkyl och projektledare.

Mail: mail@3ebevattning.se
Mobil: +4670-555 98 77

Projektchefer

Thomas Norberg

Tomas Norberg

Projektchef

Större- och fastprisprojekt.

Mail:  tomas.norberg@sten-vag.se
Mobil: +4670-397 60 76

Karl-Erik Granqvist

Karl-Eric Granqvist

Projektchef

Större- och fastprisprojekt.

Mail: karleric.granqvist@sten-vag.se
Mobil: +4670-397 60 71

Magnus Wiklund

Magnus wiklund

Projektchef

Större- och fastprisprojekt.

Mail: magnus.wiklund@sten-vag.se
Mobil: +4670-088 72 60

Jimmy Aldenfalk

Jimmy aldenfalk

Projektchef

Projekt- och kalkylansvarig för stängselprojekt.

Mail: jimmy.aldenfalk@sten-vag.se
Mobil: +4670-328 37 99

Ekonomi & HR

Eva Olsson

HR-Ansvarig

Övergripande ansvar över personal och arbetsmiljö.

Mail: eva.olsson@sten-vag.se
Mobil: +4670-790 28 50

Eveline Wadman

Eveline wadman

Ekonomi

Ansvar för den löpande redovisningen i bolaget.

Mail: eveline.wadman@sten-vag.se
Mobil: +4670-217 38 35

Erik Edlund

Erik Edlund

Business Controller

Övergripande hantering av Ekonomi & projekt.

Mail: erik.edlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-234 79 22

emelie zakrisson

Kommunikatör

Övergripande ansvar för kommunikation och marknadsföring.

Mail: emelie.zakrisson@sveah.se
Mobil: +4670-589 19 15

Ledning

Per-Erik Edlundh

Per-Erik Edhlund

VD

Ombud och ytterst ansvarig för verksamheten.

Mail: pererik.edhlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-600 89 00

Sterner Edlundh

Sterner Edhlund

Styrelseordförande

Grundare av bolaget, samt projekt- och kalkyl stängsel.

Mail: sterner.edhlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-531 02 25

Verkstad

Ronnie

Ronnie gustafsson

Verkstadsansvarig

Övergripande ansvar för verkstaden & maskinparken.

Mail: ronnie.gustafsson@sten-vag.se
Mobil: +4672-249 54 92