KONTAKTA OSS

Vi finns på plats

Välkommen att kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor! Skriv några rader till oss i formuläret eller slå oss en signal. 

Kalkyl / offertförfrågan

E-faktura (EDI) – Fakturaportalen via Lexmark
GLN: 7365568741486

Övrig information

Plusgiro 269761-3
BG: 162-5656
Org nr. 556874-1481

Kalkyl & Offerter

Stefan Fredberg

Stefan Fredberg

Mark & Anläggning

Kalkyl och inköpsansvarig för  bolaget.                                       

Mail: stefan.fredberg@sten-vag.se
Mobil: +4670-796 36 81

Hampus hassellund

Mark & Anläggning

Kalkyl.          

Mail: hampus.hassellund@sten-vag.se
Mobil: +4673-076 83 10

Erik Edlund

Erik Edlund

Mark & Anläggning

Projektuppföljning.                            

Mail: erik.edlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-234 79 22                     

Rikard Edhlund

Rikard edhlund

Bevattning

Kalkyl och projektledare.

Mail: mail@3ebevattning.se
Mobil: +4670-555 98 77                      

IMG_E6552

Dan Berglund

Stängsel

Kalkyl och projektledare.

Mail: dan.berglund@sten-vag.se
Mobil: +4670-328 37 99

Projektchefer

Karl-Erik Granqvist

Karl-Eric Granqvist

Projektchef

Större och fastprisprojekt.

Mail: karleric.granqvist@sten-vag.se
Mobil: +4670-397 60 71

HENRIK AXELSSON

Projektchef

Större och fastprisprojekt.

Mail: henrik.axelsson@sten-vag.se
Mobil: +4670-310 58 03                 

IMG_E6552

Dan Berglund

Projektchef- Stängsel                     

Större och fastprisprojekt.

Mail: dan.berglund@sten-vag.se
Mobil: +4670-328 37 99

Peter bergman

Projektchef

Löpande projekt.

Mail: peter.bergman@sten-vag.se
Mobil: +4670-552 97 14

download

Sido Hobma

Projektledare                     

Större och fastprisprojekt.

Mail: sido.hobma@sten-vag.se
Mobil: +4670-625 51 55

Ekonomi, HR & kommunikation

Jag

Kristin Bäcke

HR-Ansvarig

Övergripande ansvar över personal och arbetsmiljö.

Mail: kristin.backe@sten-vag.se
Mobil: +4670-790 28 50

Eveline Wadman

Eveline Wadman

Ekonomi

Ansvar för den löpande redovisningen i bolaget.

Mail: eveline.wadman@sten-vag.se
Mobil: +4670-217 38 35

Erik Edlund

Erik Edlund

Business Controller

Övergripande Ekonomi och projekt.

Mail: erik.edlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-234 79 22

Ledning

Per-Erik Edlundh

Per-Erik Edhlund

VD

Ombud och ytterst ansvarig för verksamheten.

Mail: pererik.edhlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-600 89 00

Sterner Edlundh

Sterner Edhlund

Styrelseordförande

Grundare av bolaget, samt projekt och kalkyl stängsel.

Mail: sterner.edhlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-531 02 25